EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-23
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting
Consultant SAP FI/CO

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Pomagamy spojrzeć na działalność biznesową z szerokiej perspektywy, z uwzględnieniem technologii jako jej kluczowego elementu i czynnika rozwoju. Trendy i nowe koncepcje przekładamy na pragmatyczne programy działania, dopasowane do biznesu. Dzięki tej stałej współpracy, nasi Klienci mogą realizować ambitne cele i zapewnić długofalowe rezultaty.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Świadczymy szerokie spektrum usług doradczych w zakresie biznesu - wdrożenie, rozwój, optymalizacja oraz wsparcie bogatego portfolio rozwiązań SAP. Umożliwia nam to przeprowadzenie działań, bez względu na etap technologicznej dojrzałości Klienta.

Twoje główne zadania

  • Bezpośrednia współpraca z Klientami, polegająca na bieżącym utrzymaniu systemu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań i zmian prawnych,
  • Druga i trzecia linia wsparcia do obsługi problemów związanych ze standardowym oprogramowaniem SAP.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Znajomość systemu SAP w zakresie modułu FI, w tym min. 3 lata doświadczenia w roli konsultanta SAP FI lub w roli key usera, popartego praktyczną znajomością konfiguracji systemu oraz procesów biznesowych
  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne
  • Chęć rozwoju w zakresie SAP FI
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i rozumienie jego potrzeb
  • Zdolność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i ich priorytetyzacji
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Pasujesz do nas jeśli

Potrafisz zarządzać sobą w czasie i masz wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych, a także umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne warunki wynagrodzenia

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.