EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-26
pomorskie
Konsulting
Audit OdyssEY - konkurs dla studentów

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Strategii i Transakcji oraz Consultingu. Zatrudniamy ponad 280 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Twój zakres obowiązków

Biorąc udział w Audit OdyssEY poznasz tajniki najważniejszych procesów w przedsiębiorstwach z różnych branż.

Sprawdź, jak może wyglądać dzień w towarzystwie wybranych marek, dla których pracujemy. Masz dwie opcje – możesz zebrać 2-4-osobową drużynę i razem rozwiązać zagadki przygotowane przez Audytorów EY. Możesz także podejść do testu solo - na drugim etapie pomożemy Ci stworzyć zespół i wtedy będziecie działać razem.

Podczas 2 etapu - webcastu wcielicie się w zespoły audytorów, rozwiązujące specjalnie przygotowane case’y. Uwaga! Już na tym etapie czekają nagrody – członkowie najlepszego zespołu otrzymają certyfikowane szkolenia z zakresu digital finance lub data analitics sponsorowane przez ACCA.

Podczas ostatniego etapu konkursu czeka Cię cały dzień pełen wyzwań czyli audytowe case study. Wygra zespół, który najlepiej pozna biznes i rynek, na którym działa. Ważne są relacje z klientem, umiejętne zdobywanie informacji i współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

W Konkursie uczestniczyć mogą studenci studiów jednolitych, licencjackich - I stopnia oraz magisterskich - II stopnia, którzy nie ukończyli 26 roku życia wszystkich wyższych uczelni. Konkurs adresowany jest przede wszystkim do studentów trzeciego, czwartego i piątego roku, ale nie wyklucza to uczestnictwa studentów młodszych lat zainteresowanych tematyką Konkursu.

Mile widziane

  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Wiedza w zakresie analizy i interpretacji danych

To oferujemy

  • Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
  • Stałą pracę jeśli masz już tytuł licencjata lub magistra
  • Za zajęcie pierwszego miejsca - 20 000 zł + Szkolenia ACCA Professional + oferta kariery EY – bez procesu rekrutacji
  • Za zajęcie drugiego miejsca - 10 000 + oferta kariery EY – bez procesu rekrutacji
  • Za zajęcie 3 miejsca – Apple Watch 6 + + oferta kariery EY – bez procesu rekrutacji

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.