Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Administracja

Kandydat będzie pracował przy wdrażaniu nowych funkcjonalności dla systemu kartowego banku.

Specjalista Baz Danych Oracle w Zespole DevOps
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Rola lidera w projektach technologicznych i transformacyjnych Oracle
  • Zarządzanie konfiguracją serwerów i baz danych Oracle
  • Tunning wydajności serwerów, baz danych i zapytań
  • Definiowanie procesów zasilania danymi
  • Analiza i rozwiązywanie problemów we współpracy z wewnętrznymi jednostkami Banku oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Wsparcie utrzymania baz danych Oracle
  • Wdrażanie nowych wersji aplikacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z technologiami Oracle
  • Znajomość języka SQL oraz PL/SQL i code review
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix/Linux na poziomie użytkownika oraz umiejętność pisania skryptów powłoki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w wykorzystywaniu technologii Ansible, Tower, Kibana, Grafana, GIT

Podział czasu pracy

  • 20% Wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • 10% Definiowanie procesów monitorujących wydajność bazy
  • 20% Tunning wydajności serwerów, baz danych i zapytań
  • 20% Analiza i rozwiązywanie problemów
  • 30% Wsparcie analityków

Tak organizujemy naszą pracę
Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • środowiska testowe
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez kilka milionów użytkowników
  • Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe
  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • Umowę o pracę oraz premię
  • Darmowy pakiet medyczny
  • Dodatkowe ubezpieczenie dla Pracownika i jego bliskich
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.