Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

Analityk w Zespole Projektowania Rozwiązań Online
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Rozwój rozwiązań dostarczanych biznesowi oraz wpływających na architekturę systemu
  • Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
  • Praca nad zaawansowanymi systemami bankowości internetowej i mobilnej oraz z systemami informatycznymi w nowoczesnej architekturze
  • Rozwój systemu z którego aktywnie korzysta 2 miliony Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka, mile widziane w branży finansowej
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (Web Services, Microservices, SOA) oraz narzędzi typu SOAP UI oraz Swagger UI
  • Znajomość MS SQL
  • Umiejętność modelowania systemów IT
  • Dobra znajomość języka UML
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT
  • Znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Pracę w młodym, międzynarodowym zespole specjalistów (analityków, programistów i testerów), który chętnie dzieli się wiedzą
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Nową sieć kontaktów zawodowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.