KPMG
Data aktualizacji: 2021-04-22
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja
angielski

Praktykant w zespole Szkoleń
Warszawa

Umowa zlecenie

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG działa w 147 krajach i zatrudnia ponad 219 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie.

Aktualnie do naszego zespołu Szkoleń poszukujemy kandydatów na stanowisko Praktykanta.

Twoje zadania:

  • Wsparcie administracyjne zespołu Szkoleń
  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów (komunikacja z pracownikami, rejestracja w systemie SAP) oraz pomoc w rozliczeniach płatności
  • Koordynacja szkoleń (komunikacja z uczestnikami i trenerami, przygotowanie administracyjne materiałów i wirtualnych sal, praca w systemie GLMS)

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Dobrej umiejętności zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Komunikatywności i otwartości
  • Dyspozycyjności w wymiarze 40h/ tyg
  • znajomość SAP, GLMS, Amodit będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Płatne praktyki
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
  • Stałą możliwość nauki i rozwoju
  • Zdobycie wiedzy z zakresu rekrutacji
  • Dobrą atmosferę
  • Możliwość pracy zdalnej
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Języki
angielski