Citi Handlowy
Data aktualizacji: 2021-04-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski
Citi Handlowy is a bank which combines the experience and the best traditions of the Polish banking with a modern model of finance.

Citi Handlowy is one of the strongest local banking institution and an integral part of Citi - a leading financial services company, having approximately 200 million customer accounts and operating in more than 160 countries and jurisdictions.

Citi provides consumers, corporations, governments and institutions with a broad range of financial products and services, including consumer banking and credit, corporate and investment banking, securities brokerage, transaction services, and wealth management.
Specjalista ds. Planowania i Analiz Finansowych

Specjalista ds. Planowania i Analiz Finansowych jest to rola dedykowana finansowym systemom raportowym, usytuowana w Citi Handlowy w Departamencie Analiz Biznesowych Bankowości Detalicznej. Osoba na tym stanowisku będzie pracować przede wszystkim na efektywnością narzędzi, kształtowaniem i ich parametryzacją.

Główne obowiązki:

  • Praca z systemami finansowymi i narzędziami analitycznymi wspierającymi wszystkie procesy planowania i analizy finansowej, w tym. parametryzacja systemu, wbudowane modele i formuły finansowe, konfiguracje produktów, wejście / wyjście systemu, interpretacja otrzymanych danych
  • Nadzorowanie stress testów we wszystkich aspektach: analizy wyników, danych wejściowych / wyjściowych, ocena metod / modeli prognozowania
  • Tworzenie, utrzymywanie i doskonalenie narzędzi raportowania i prognozowania w celu zwiększenia efektywności pracy zespołu
  • Wykonywanie czynności kontrolnych dla zespołu m.in. w zakresie jakości danych

Kwalifikacje:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i / lub rachunkowości
  • Biegła znajomość Microsoft Office, Excel (w tym Visual Basic) oraz Access
  • Praktyczna znajomość narzędzi finansowych, analitycznych i raportowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Jako pracodawca oferujemy:

  • Ciekawy rozwój zawodowy w Departamencie Finansów, który ściśle współpracuje z biznesem po stronie bankowości detalicznej
  • Praca w zespole ekspertów otwarcie dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem – tutaj jesteśmy Zespołem;
  • Zdobycie unikalnej wiedzy na temat modeli finansowych produktów bankowości detalicznej
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny)

Na bieżąco rozważamy nadesłane CV, dlatego nie zwlekaj z aplikowaniem!

We will begin to review applications before the deadline and therefore encourage you to apply as soon as possible.

The role is located at Bank Handlowy S.A. in Warsaw:
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski