KPMG
Data aktualizacji: 2021-04-29
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
IT Security Senior Specialist
Warszawa

Umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Departament bezpieczeństwa informacji w KPMG zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa oraz poufności informacji przetwarzanych wewnątrz KPMG. Pracownicy zespołu uczestniczą w stanowieniu, wdrażaniu i egzekucji regulacji w obszarze cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa organizacyjnego jak i zgodności regulacyjnej.

Twoje zadania:

  • weryfikację zgodności środowiska IT ze standardami bezpieczeństwa oraz kontrola infrastruktury KPMG
  • opiniowanie wdrażanych w KPMG rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa oraz zgodności regulacyjnej
  • inicjowanie i wdrażanie procesów ciągłego doskonalenia i dostosowywania infrastruktury oraz usług IT do zmieniających się potrzeb organizacji
  • zarządzanie dokumentacją w zakresie bezpieczeństwa oraz poufności informacji, jak i systemów informatycznych
  • wsparcie procesu obsługi incydentów bezpieczeństwa
  •  uczestniczenie w audytach i działaniach kontrolnych realizowanych przez Departament
  • bieżącą współpracę z klientem wewnętrznym oraz Departamentem IT

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub statusu studenta kierunków informatycznych
  • znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i rozwiązań informatycznych (m.in. sieci komputerowych, aplikacji webowych, systemów operacyjnych, protokołów komunikacyjnych)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności analizy zagadnień i proponowania rozwiązań
  • znajomości zagadnień zgodności regulacyjnej (np. RODO) lub narzędzi bezpieczeństwa (Nessus, Metasploit, NMAP, Burp) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę pracy
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.