KPMG
Data aktualizacji: 2021-05-24
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Azure i Power Apps Developer w zespole Data Intelligence Solutions
Warszawa

Umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Data Intelligence Solutions zajmuje się dostarczaniem naszym Klientom usług z zakresu modelowania danych, Business Intelligence oraz tworzenia aplikacji low-code . Wykorzystujemy nowoczesne technologie Microsoft, jednocześnie stale rozwijamy się i poszukujemy nowych sposobów, by zaspokoić wymagania rynku. W chwili obecnej duży nacisk kładziemy na rozwój kompetencji w ramach Microsoft Azure i Power Apps, więc jeśli ta tematyka jest Ci bliska, nasza oferta powinna Cię zainteresować.

Twoje zadania:

  • Budowa chmurowych rozwiązań procesujących dane,
  • Projektowanie, utrzymanie oraz wdrażanie przepływów danych wsadowych włączając w to procesy ETL oraz integracje pomiędzy systemami chmurowymi i systemami on-premises,
  • Projektowanie, utrzymanie oraz wdrażanie przepływów danych strumieniowych,
  • Weryfikacja jakości danych,
  • Tworzenie kompleksowych aplikacji biznesowych w technologiach Microsoft: Power Apps, Power Automate, Dataverse i Azure,
  • Wsparcie klienta w zakresie analizy wymagań i identyfikacji źródeł danych,
  • Analiza zebranych danych oraz zarządzanie nimi w hurtowniach oraz relacyjnych bazach danych,
  • Doradztwo w obszarze wyboru optymalnych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb klienta,
  • Ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów,
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy:

  • Praktyczna znajomość wykorzystania platformy Azure (SQL Database, Data Factory, Analysis Services, Logic Apps),
  • Umiejętności tworzenia aplikacji Power Apps i Power Automate,
  • Bardzo dobrej znajomości SQL,
  • 2 lat doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia we współpracy z klientem w zakresie identyfikacji i analizy wymagań,
  • Wykształcenia wyższego – preferowane: informatyka, metody ilościowe lub pokrewne,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenia w sporządzaniu podsumowań wyników testów, analiz i dokumentacji w językach polskim i angielskim,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków.

Dodatkowe atuty kandydatów:

  • Znajomość jednego z języków: Python, R, Scala
  • Znajomość .NET
  • Znajomość Agile/SCRUM/DevOps
  • Znajomość systemów wersjonowania Git

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie UoP lub współpraca w formie B2B,
  • Dedykowane szkolenia prowadzone przez architektów i MVP Microsoft,
  • Certyfikacja Microsoft w ramach programu Cloud Elite,
  • Szkolenia i certyfikacje w zakresie realizacji projektów w metodykach zwinnych, np. Scrum Master,
  • Zaplanowany czas na przygotowanie do egzaminów oraz dedykowany budżet,
  • Praca z najlepszymi specjalistami Microsoft, w tym FastTrack Recognized Solution Architect (FTRSA)
  • Możliwość wyboru technologii oraz wpływ na kierunki rozwoju zespołu,
  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie wdrażającej rozwiązania cyfrowej transformacji i usług chmurowych,
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • Współpracę z renomowanymi klientami,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę Benefit, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe,
  • Możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy.
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.