EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-05-14
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość

Asystentka/Asystent w Zespole Transaction TAX – Tax M&A

Zespół Transaction Tax zajmuje się szeroko pojętym wsparciem transakcyjnym (Tax M&A) oraz międzynarodowymi strukturyzacjami podatkowymi. Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji związanych z rozważanymi inwestycjami lub przy wyjściu z inwestycji.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Zespół Transaction Tax daje okazję brania czynnego udziału w największych transakcjach na rynku polskim w różnych branżach. Oferujemy możliwość rozwoju wiedzy z zakresu podatków międzynarodowych oraz dajemy możliwość poznania zagranicznych systemów podatkowych.

Twoje główne zadania

  • Praca nad projektami typu Tax M&A (due diligence, strukturyzacje oraz doradztwo transakcyjne i post-transakcyjne)
  • Realizacja głównych zadań projektowych
  • Bieżący kontakt z Klientami oraz badanymi spółkami (Targetami)

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i bardzo dobra organizacji pracy
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Roczne doświadczenie zawodowe z zakresu doradztwa podatkowego – preferowane w szczególności w obszarze Tax M&A

Pasujesz do nas, jeśli

  • Szukamy ambitnej i proaktywnej osoby, która lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom. Cenimy sobie kreatywność i indywidualne podejście do spraw.

Oferujemy

  • Szansę na zdobycie unikatowej wiedzy i stanie się ekspertem w zakresie podatków międzynarodowych
  • Możliwość udziału w ciekawych i rozwijających projektach
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Odpowiednie narzędzia do rozwoju w obszarach zainteresowań
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów
  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości
  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji
  • Zagraniczne szkolenia
  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach
  • Program EY Care & Wellness

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.