EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-05-14
zachodniopomorskie
IT, Konsulting
Programista Python/Django

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC
Poznań, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Warszawa, Kraków

Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań biznesowych, pracując blisko klientów EY oraz zespołów doradczych. Korzystamy z Pythona (m.in. Django, Pandas, Celery, Redis itp.), narzędzi Microsoft (DevOps, PowerBi, PowerApps oraz chmura Azure). Adresujemy problemy związane z szeroko rozumianym obszarem finansów ale także bezpieczeństwa (IoT/OT).

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Będziesz uczestniczyć w projektach realizowanych dla polskich i globalnych organizacji oraz współpracować blisko z doradcami EY odpowiedzialnymi za realizację projektów biznesowych oraz przedstawicielami klientów. Praca u nas to nie tylko tworzenie i rozwijanie aplikacji, ale możliwość poznania i poszerzenia wiedzy biznesowej dotyczącej finansów, operacji w różnych branżach i cyberbezpieczeństwa.
Możliwe jest także poszerzenie wiedzy o obszary takie jak: Data Science, Big Data, Wizualizacje danych.

Twoje główne zadania

  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych z wykorzystaniem języka Python oraz technologii powiązanych (Django, Redis, Celery, PostgreSQL)
  • Wsparcie przy wdrażaniu i dostosowaniu naszych aplikacji do potrzeb konkretnych klientów – zarówno na infrastrukturę klienta oraz w środowiska chmurowe (MS Azure).

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Praca w grupie programistów
  • Innowacyjność
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • W zależności od stanowiska (Junior/Mid/Senior) to 1-2 lata / 2-5/5 w górę dośw. w tworzeniu aplikacji w Django

Docenimy również

  • Umiejętność pracy z klientem
  • Umiejętność pracy w grupie

Pasujesz do nas, jeśli

  • Lubisz ciekawe wyzwania polegające na rozwiązywaniu przypadków i problemów oraz lubisz pracę w większym zespole.

Oferujemy

  • Praca z dowolnego miejsca w kraju

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.