EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-05-14
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting
Solution Architect

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

W związku z trwającą transformacją technologiczną wewnątrz EY poszukujemy osób w roli Architekta Rozwiązań, który będzie odpowiadał za tworzenie koncepcji rozwiązań technologicznych oraz nadzór technologiczny nad ich realizacją. Osoba ta będzie współpracowała zarówno z lokalnymi zespołami developerskimi, jak i zespołami EY Technology rozsianymi po całym globie.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Projekty realizowane głównie w ramach inicjatyw EY Innovate charakteryzują się unikalnością biznesową oraz technologiczną. Udział w projektach pozwoli na poznanie wielu obszarów biznesowych i najlepszych specjalistów w branży. Możliwość budowy rozwiązań w ekosystemie IT, który posiada relatywnie mało systemów legacy pozwala na tworzenie zupełnie nowych, nieograniczonych technologicznie aplikacji.

Twoje główne zadania

  • Projektowanie rozwiązań IT zgodnie z obowiązującymi standardami i regulacjami;
  • W ramach projektowanych rozwiązań określanie sposobu integracji systemów oraz wsparcie zespołów w budowie integracji;
  • Wsparcie architektoniczne i nadzór nad wdrożeniami systemów informatycznych w ramach projektów lokalnych i grupowych;
  • Współpraca z zespołami developerskimi, zespołami EY Technology;
  • Udział w rozwoju portfolio rozwiązań w oparciu o najnowsze trendy technologiczne;
  • Tworzenie dokumentacji architektonicznej oraz wsparcie projektów w całym cyklu projektowym;
  • Opracowywanie standardów wewnętrznych dotyczących architektury rozwiązań;
  • Udział w budowie centralnego repozytorium architektonicznego;
  • Wsparcie zespołów biznesowych w rozwoju produktów.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Tworzenie koncepcji rozwiązań IT, spojrzenie holistyczne na całe rozwiązanie składające się z wielu zintegrowanych systemów;
  • Bardzo dobra znajomość standardów integracji systemów;
  • Umiejętność rozwoju wielu projektów jednocześnie;
  • Znajomość notacji UML i BPMN;
  • Dobre zrozumienie biznesu;
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Budowaniem strategii dla architektury IT dla programu transformacji technologicznej firmy,

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Architekt Rozwiązań, poparte konkretnymi projektami;
  • Minimum 5 lat w budowie systemów;
  • Udział w budowie rozwiązań opartych na architekturze mikroserwisowej;
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych na chmurze, szczególnie Azure

Docenimy również

  • Znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą IT, DevOps, CI/CD;
  • Doświadczenie w budowie systemów w zgodnie ze zwinnymi metodami wytwórczymi;
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT;

Pasujesz do nas, jeśli

Jesteś osobą otwartą na dialog i współpracę z wieloma obszarami. Lubisz współpracować z innymi, dobrze układasz relacje w środowisku biznesowym. Chcesz zaangażować się w budowę nowoczesnej organizacji technologicznej wewnątrz EY.

Oferujemy

  • Dużą otwartość na pomysły i definiowanie standardów. Pełną samodzielność na danym stanowisku.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.