EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-28
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Inżynieria
DevOps Engineer/Consultant

Consulting

W ramach naszej praktyki konsultingu technologicznego utworzyliśmy bardzo dynamicznie rozwijający się zespół specjalizujący się we wdrożeniach chmurowych oraz doskonałości inżynieryjnej DevSecOps. Ten zespół to konsultanci technologiczni, którzy pomagają naszym klientom z różnych sektorów w wyborze, projektowaniu i wdrażaniu skomplikowanych rozwiązań DevSecOps przy użyciu nowoczesnych narzędzi, platform i narzędzi CI / CD.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Jako konsultant/ inżynier DevOps w zespole konsultantów technologicznych będziesz odpowiedzialny za projektowanie rozwiązań platformowych. Zbudujesz te platformy przy użyciu nowoczesnych rozwiązań inżynieryjnych, frameworków a także narzędzi CI / CD. Dowiesz się również i rozwiniesz swoje umiejętności techniczne i karierę. Zainwestujemy także w rozwój Twoich umiejętności miękkich. Możliwości rozwoju masz wielkie i Ty sam będziesz decydował w kwestii kierunku w którym chcesz się rozwijać, będziesz także miał okazję uczyć się od najlepszych. Będziemy Ci ufać i wspierać Cię przez cały czas – nasze podejście to zawsze One-Team.

Twoje główne zadania

  • Analiza sytuacji i wymagań Klienta i dobór odpowiednich narzędzi i procesów do wsparcia automatyzacji
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań CI / CD, które automatyzują wdrażanie i walidację aplikacji (np. Potoki)
  • Tworzenie skryptów infrastruktury jako kodu (IaC), aby udostępniać nową infrastrukturę i środowiska
  • Tworzenie rozwiązań i akceleratorów wielokrotnego użytku oparte na IaaS / PaaS
  • Badanie i rozwijanie rozwiązań z wykorzystaniem nowych i powstających technologii

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Pracując jako inżynier DevOps będziesz budował rozwiązania platformowe, edukował i rozwijał klientów
  • Wsparcie klientów w wyborze optymalnych narzędzi i podejścia w realizacji ich strategii DevSecOps
  • Zrozumienie globalnych możliwości i zasobów DevSecOps EY, zapewniając naszym klientom to, co najlepsze

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia jako inżynier DevOps lub pokrewnym, najlepiej jako część zwinnego projektu lub programu na dużą skalę - najlepiej w ramach usług finansowych lub branży o podobnej złożoności - przy użyciu podejść DevOps / CICD, w tym infrastruktury jako kodu, zautomatyzowanego wdrażania aplikacji, zautomatyzowanych testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z narzędzi, które umożliwiają automatyzację procesów DevOps i ciągłe dostarczanie, takie jak Jenkins, Azure DevOps, Ansible, Chef, Docker, Splunk, ElasticSearch, Kibana, Artifactory, Bitbucket i inne

Docenimy również

  • Doświadczenie w środowiskach kontenerowych, w tym Kubernetes, zarządzaniu klastrami i skalowalności, bezpieczeństwie i wdrożeniach w wielu chmurach
  • Certyfikaty branżowe z obszaru chmury i DevOps - takie jak „AWS DevOps Engineer - Professional”, “Professional Google Cloud DevOps Engineer” lub „Azure - DevOps Engineer Expert”
  • Doświadczenie w jednej lub kilku z następujących specjalizacji: continuous delivery, wdrożenia chmury publicznej, wzorce API i integracji oraz praktyki XP (np.U-TDD, A-TDD, programowanie parami).
  • Certyfikaty i doświadczenie praktyczne w każdym z następujących podejść do dostarczania Agile: Scrum, Kanban, LeSS, SAFe lub DAD.

Pasujesz do nas, jeśli

  • Jeśli jesteś dynamiczną i dobrze zorganizowaną osobą która w ramach swojej pracy zawodowej doskonaliła wiedzę ekspercką w obszarach związanych z zapewnianiem automatyzacji środowisk IT na poziomie infrastruktury i jest gotowa by zmierzyć się z wyzwaniami związanymi z szerszym spojrzeniem na architekturę takich środowisk, szczególnie w ujęciu platform publicznych chmur obliczeniowych. Czujesz się na siłach – lub chcesz się z nami nauczyć – prowadzenia merytorycznego dialogu z Klientami aby stać się zaufanym doradcą i pomóc im w ich transformacji.

Oferujemy

  • Dużą otwartość na pomysły i definiowanie standardów.
  • Pełną samodzielność na danym stanowisku.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.