EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-29
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość
REKRUTACJA ZDALNA
Seniorka/Senior, Tax People Advisory Services

Wydarzenia ostatnich kilkunastu miesięcy sprawiły, że świat pracodawców i warunki pracy pracowników uległy gwałtownym i nieoczekiwanym zmianom. Biznes musi nadążać za zmieniającymi się okolicznościami, a wraz z nim ludzie, którzy powinni być teraz jeszcze bardziej otwarci na zmiany i gotowi, aby dostosować się do nowych warunków.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Zespół People Advisory Services EY to dynamiczne miejsce, w którym rozwiązujemy złożone problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy jest inny – dlatego mamy możliwość zdobywania szerokich i różnorodnych doświadczeń, a także poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Twoje główne zadania

Zespół People Advisory Services w EY reprezentują specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, doradcy podatkowi oraz doświadczeni prawnicy (w tym adwokaci i radcowie prawni). Dołączając do nas, weźmiesz udział w różnorodnych projektach m.in. w następujących obszarach:

  • Międzynarodowa mobilność pracowników w nowej formule, dopasowana do COVID-owej rzeczywistości (Global Mobility),
  • Kompleksowe doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
  • Doradztwo HR oraz systemy wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych,
  • Projekty z pogranicza podatku dochodowego od osób fizycznych i innych podatków/obszarów.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Zdolności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość na nowe inicjatywy niezwiązane bezpośrednio z obszarem podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych (np. projekty w zakresie ulg w innych podatkach).

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych / ubezpieczeń społecznych, i jesteś w stanie z dużą dozą samodzielności realizować projekty doradcze w tym zakresie (m.in. z obszaru B2B, 50%-owych kosztów uzyskania przychodów dla pracowników twórczych, IP box, innych elastycznych struktur wynagradzania itd.),
  • Wykształcenie wyższe.

Docenimy również

  • uprawnienia Doradcy Podatkowego, innego regulowanego zawodu lub rozpoczęta ścieżka ich zdobywania.

Pasujesz do nas, jeśli

Chcesz rozwijać się w obszarze szeroko pojętego doradztwa prawno-podatkowego i rachunkowości, a także dobrze odnajdujesz się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

Oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,
  • Jedyny na rynku program ukierunkowany na zdobywanie i rozwój Kompetencji Przyszłości (w tym, certyfikowany program EY Badges),
  • Wsparcie pracodawcy dla pracy zdalnej / pracy hybrydowej (także finansowe),
  • Indywidualnie projektowaną mapę szkoleń rozwijających kompetencje kierowniczo-menedżerskie,
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą, a w czasach pandemii tematyczne zespołowe spotkania online (kultura, wellbeing),

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.