Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-05-20
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Analiza
Analityk Biznesowo-Systemowy

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Kraków, Opole
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Zespół Millenet dla Przedsiębiorstw realizuje jeden z flotowych systemów Banku Millenium: Millenet dla bankowości korporacyjnej. Dodatkowo zajmujemy się również systemem PSD2 Compliance, systemem do autoryzacji transakcji 3DSecure oraz API dla bankowości korporacyjnej.

Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Wykorzystać i rozwinąć dotychczasowe doświadczenia z obszaru analizy biznesowej?
  • Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?
  • Mieć realny wpływ na rozwój rozwiązań dostarczanych biznesowi i architekturę systemu?
  • Poznać specyfikę systemów bankowych w tym systemu centralnego?
  • Pracować z zaawansowanymi systemami bankowości internetowej i mobilnej oraz z systemami informatycznymi w nowoczesnej architekturze?
  • Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, wspieramy użytkowników na etapie definiowania wymagań biznesowych
  • Po dokładnym zrozumieniu istoty projektu tworzymy koncepcje rozwiązań funkcjonalnych i systemowych – projektujemy procesy, makiety ekranów użytkownika, modelujemy reguły biznesowe itp.
  • Wypełniamy lukę kompetencyjną pomiędzy klientem biznesowym, a zespołem deweloperskim.
  • Uczestniczymy w projektowaniu technicznym rozwiązań – np. zajmujemy się zagadnieniami integracji modułów wymaganych do realizacji procesu (SOA).
  • Wspieramy użytkowników na etapie testów i koordynujemy proces wdrożenia.
  • Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli Analityka, mile widziane w branży finansowej
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services, REST) oraz narzędzi typu SOAP UI lub Postman
  • Umiejętność modelowania systemów IT
  • Dobra znajomość języka UML
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT
  • Znajomość czytania i definiowania serwisów zgodnie z OpenAPI

Tak organizujemy naszą pracę
Liczba osób w zespole

  • 14

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej instytucji bankowej wykorzystującej najnowsze technologie
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole zarządzania projektami informatycznymi
  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Nieograniczony dostęp do strefy chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.