EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-06-07
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting, Analiza
Analityk IT, Technology Consulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Chcesz być częścią zespołu zaangażowanego w realizację projektów transformacji cyfrowej, budowy strategii IT oraz wsparciu naszych Klientów w wykorzystaniu potencjału jaki niesie technologia? Chcesz uczyć się poprzez doświadczenia, uczestnicząc w największych projektach doradczych na rynku polskim i globalnym? Oto oferta dla Ciebie: Jako Analityk IT w zespole Information Technology Advisory będziesz zajmować się transformacją procesów biznesowych, IT i platform technologicznych.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

  • Analiza systemowa i biznesowa,
  • Wsparcie zespołu projektowego przy zarządzaniu zmianą i zależnościami w projekcie,
  • Doradztwo w wybranych obszarach IT jak również doradztwo biznesowo – procesowe,
  • Wsparcie procesów ofertowych.

Twoje główne zadania

  • Uczestnictwo i wsparcie zespołu projektowego w prowadzeniu warsztatów z Klientem, dotyczących identyfikacji wymagań biznesowych i procesowych,
  • Analiza wymagań systemowych i procesowych w obszarze IT,
  • Tworzenie dokumentacji biznesowej i systemowej,
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia najwyżej jakości wytwarzanego produktu.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Znajomość procesów Service Management w oparciu o ITIL,
  • Znajomość praktyk zarządzania,
  • Umiejętność wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy różnymi elementami systemu,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki lub podobnych,
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie C1,
  • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana.

Docenimy również

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji w zespole,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Umiejętność rozwiazywania problemów,
  • Myślenie procesowe,
  • Otwartość na zmiany,
  • Chęć ciągłego rozwoju osobistego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Min. 2 lat doświadczenia w realizacji projektów informatycznych w obszarze analizy systemowo-biznesowej i/lub zarządzania usługami IT,
  • Wiedzę w zakresie procesów IT (Service Management),
  • Doświadczenie w pracy projektowej z wykorzystaniem metodyk zwinnych.

Oferujemy

  • Kwalifikacje i certyfikaty,
  • Różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów,
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości,
  • Indywidulną mapa szkoleń,
  • Elastyczny czas i miejsce pracy,
  • Dedykowany Career Counselor,
  • Program EY Care & Wellness,
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.