Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-23
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Marketing

Specjalista w Departamencie Marketingu Bankowości Detalicznej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DMD/AS

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy wybranych komitetów w banku, w których uczestniczą osoby kierujące Bankiem i podczas których podejmowane są kluczowe decyzje dotyczące rozwoju naszej oferty

  • Wsparcie dla managerów odpowiadających za ofertę produktową Banku m.in. w zakresie komunikacji z regulatorami, przygotowywaniu danych i analiz

  • Monitorowanie realizacji zmian w ofercie oraz procesach, wynikających z biznesowych potrzeb oraz zaleceń audytu

  • Prowadzenie rozliczeń z wiodącymi organizacjami płatniczymi, w tym Visa i MasterCard

  • Wspieranie zespołów produktowych w komunikacji poprzez intranetową stronę Banku

  • Udział w wybranych projektach mających na celu ciągły wzrost satysfakcji naszych Klientów

Nasze wymagania

  • Otwartość do podejmowania nowych zadań i uczenia się w trakcie ich realizacji

  • Elastyczność w podejściu do zakresu tematów, którymi zajmujemy się na co dzień

  • Komunikatywność i chęć budowania relacji wewnątrz organizacji

  • Umiejętność przeprowadzania analiz i samodzielnego proponowania rozwiązań

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość produktów i usług bankowych, choćby w niewielkim stopniu

To oferujemy

  • Pracę w zespole osób tworzących ofertę jednego z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się banków na rynku
  • Możliwość pracy przy zróżnicowanych tematycznie projektach i zadaniach
  • Działanie przy zachowaniu wysokich standardów korporacyjnych ale jednocześnie w zespole o kreatywnym podejściu w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Szansę rozwoju w wybranym przez siebie kierunku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium