KPMG
Data aktualizacji: 2021-06-25
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

IT Security Manager
Warszawa

umowa o pracę

Departament Bezpieczeństwa Informacji w KPMG zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa oraz poufności informacji przetwarzanych wewnątrz KPMG. Pracownicy zespołu uczestniczą w stanowieniu, wdrażaniu i egzekucji regulacji w obszarze cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa organizacyjnego jak i zgodności regulacyjnej.

Twoje zadania:

  • inicjowanie i wdrażanie procesów ciągłego doskonalenia i dostosowywania infrastruktury oraz usług IT do zmieniających się potrzeb organizacji
  • weryfikację zgodnością środowiska IT ze standardami bezpieczeństwa
  • opiniowanie wdrażanych w KPMG rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa oraz zgodności regulacyjnej
  • zarządzanie ryzykiem oraz dokumentacją w zakresie bezpieczeństwa SZBI, jak i systemów informatycznych
  • obsługę incydentów bezpieczeństwa
  • uczestniczenie w audytach i działaniach kontrolnych realizowanych przez Departament
  • bieżącą współpracę z klientem wewnętrznym oraz Departamentem IT

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym
  • bardzo dobra znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów, rozwiązań informatycznych (m.in. sieci komputerowych, aplikacji webowych, systemów operacyjnych, protokołów komunikacyjnych) oraz standardów bezpieczeństwa (np. ISO 27001)
  • znajomości środowiska Azure oraz narzędzi Microsoft O365 E5 Securit
  • znajomości zagadnień zgodności regulacyjnej (np. RODO) i narzędzi bezpieczeństwa (Nessus, Metasploit, NMAP, Burp)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności zarządzania zespołem, analizy zagadnień i proponowania rozwiązań
  • certyfikaty bezpieczeństwa np. CISA, CISM, CISSP, CEH, Comptia Security+ będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę pracy
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski