BNP Paribas Bank Polska
Data aktualizacji: 2021-06-16
Kraków, małopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

BNP PARIBAS Bank zmieniającego się świata
Staż w Zespole Sprzedaży Regionalnej Produktów Rynków Finansowych
miejsce pracy: Kraków
Nasz charakter

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych oferujemy Ci także pracę. Wiemy, jak rozwijać Twoją karierę. Mamy szereg benefitów, które pozwolą pracować Ci w przyjaznym środowisku. Słuchamy, to jedna z naszych najważniejszych cech. Chcesz i lubisz zmieniać? Dołącz do nas.

Twój charakter

  • Jesteś studentką/studentem, lub absolwentką/abolwentem kierunku związanych z finansami/ekonomią/bankowością?
  • Bardzo dobrze znasz pakiet Office?
  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, lubisz pracować w zespole i jesteś samodzielny?
  • Jesteś kreatywny i komunikatywny?
  • Ważna jest dla Ciebie praca projektowa i chciałabyś/chciałbyś zobaczyć, jak ona przebiega od początku do końca?
  • Jesteś dyspozycyjny na min. 120 godzin miesięcznie (także po powrocie na studia)?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś/-łeś TAK, to ta oferta jest dla Ciebie :)

Charakter
Twojej pracy

Dołączysz do Zespołu Sprzedaży Regionalnej Produktów Rynków Finansowych i weźmiesz udział w projekcie zwiększenia transakcyjności naszych Klientów na wysokodochodowych produktach terminowych. Chcemy przygotować mechanizm, który pozwoli na udostepnienie Klientom realizującym z nami duże wolumeny obrotu walutowego, limitów na transakcje terminowe przy okazji ruchów na innych produktach kredytowych (odnowienie, nowy produkt itp.).

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Przygotowanie bazy Klientów realizujących z nami duże wolumeny FX dla regionów Kraków, Lublin (MSP KORPO)
  • Przygotowanie bazy, pokazującej daty odnowień wszystkich produktów kredytowych w w/w regionach
  • Przygotowanie pliku, który pozwoli na monitoring dat odnowień pod kątem dodania limitu na TTiP
  • Systematyczny monitoring spraw przez pracownika GM, komunikacja do pracowników MSP/ CORPO o konieczności dodania limitu oraz informacja do specjalisty GM w celu przygotowania rekomendacji
  • Skompletowanie dokumentacji i postawienie sprawy na Komitet Kredytowy
  • Spotkanie z Klientem (edukacja i podpisanie umów) Działania wspomagające: Webinary/ Szkolenia dotyczace procesu oraz produktów GM.
    Produkt końcowy: szczelny proces przyznawania limitów preaproved, uzgodniony ze wszystkimi stronami partycypującymi.
Masz jak w Banku
  • Płatny, 6-miesięczny staż (lipiec – grudzień);
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez udział w realizacji projektów;
  • Opieka mentora – kolegi z zespołu wprowadzającego do wykonywanych zadań oraz udzielającego informacji zwrotnej;
  • Regularne spotkania z opiekunem HR, podczas których będziesz mógł podzielić się wrażeniami z dotychczasowej współpracy;
  • Certyfikat ukończenia stażu;
  • Szkolenia miękkie dla wszystkich uczestników w trakcie trwania programu (np. marka osobista, media społecznościowe);
  • Wspólne rozpoczęcie oraz zakończenie programu dla wszystkich stażystów.
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta