Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-29
Administrator Oracle
Nr ref. KwF/DIN/Oracle
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT, Administracja

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KwF/DIN/Oracle

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja środowiskami bazodanowymi Oracle

  • Monitorowanie komponentów Oracle uwzględniając optymalizację wydajności środowisk aplikacyjnych

  • Diagnozowanie codziennych incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji biznesowych

  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa i poprawek aplikacyjnych

  • Rozwój i doskonalenie istniejących rozwiązań DR oraz testowanie procedur odtworzeniowych

  • Codzienna współpraca i wsparcie dla zespołów aplikacyjnych i infrastruktury (Linux/Storage)

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w administracji środowiskami Oracle DB 11g/12c

  • Umiejętność diagnozowania problemów wydajnościowych i optymalizacja codziennych procesów

  • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi opartymi o Vmware oraz serwerami x86

  • Podstawowa znajomość systemów Linux (RedHat, CentOS) oraz usług klastrowych/HA

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu środowisk wysoko dostępnych oraz tworzenie środowisk zapasowych

  • Doświadczenie w migracji oraz upgrade baz danych Oracle

  • Znajomość MS SQL oraz integracji baz Oracle z MS SQL

  • Znajomość zaawansowanej administracji systemem Linux lub IBM AIX

  • Znajomość systemów automatyzacji zadań (np.: Ansible)

  • Umiejętność pracy z systemami zarządzania wersją oraz zmianą (np.: Jira, git)

  • Umiejętność tworzenia instrukcji wykonawczych oraz dokumentacji technicznych

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej

  • Praca w międzynarodowym zespole specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą

  • Stałą umowę o pracę

  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku

  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami

  • Nową sieć kontaktów zawodowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.