Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-06-30
Specjalista DevOps
Nr ref. KwF/DAG/DevOps
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DAG/DevOps

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem Ansible

  • Aktualizacja komponentów Kafka, ELK, Redis, itp

  • Monitoring systemów w oparciu o Elastic, InfluxDB, Grafana

  • Diagnostyka problemów z aplikacjami/komponentami open source

  • Przeprowadzanie/nadzorowanie wdrożeń nowych wersji aplikacji

  • Utrzymanie/rozwój platformy Kubernetes

Nasze wymagania

  • Są pasjonatami nowych technologii i ideologii DevOps

  • Są zainteresowani udziałem w projektowaniu i wdrażaniu wysoce zautomatyzowanych i sterowanych procesów mających na celu utrzymanie zestawu krytycznych aplikacji biznesowych

  • Podążają drogą nieustannej nauki i rozwoju, lubią dzielić się z innymi zdobytą wiedzą i doświadczeniami

  • Są zorientowani na pracę zespołową; szukamy pragmatycznych inżynierów którzy lubią pracować w zespołach agile’owych

  • Znają najnowsze technologie i co najważniejsze potrafią wykorzystać je w praktyce we właściwy sposób

  • Znajomość założeń metodyki DevOps

  • Znajomość systemów opartych o mikroserwisy (Java spring, dotnet core), oraz zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów

  • Nastawienie na automatyzację codziennych zadań/operacji oraz znajomość technik automatyzacji (np. Ansible, Python, narzędzi do automatyzacji zarządzania konfiguracją serwerów, itp.)

  • Znajomość konfiguracji i troubleshotingu serwerów RedHat Linux

  • Znajomość podstawowych zagadnień bazodanowych (na poziomie pisania zapytań i przeglądania logów)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administracji ElasticSearch

  • Mile widziana znajomość Redis, Kafka, Logstash

Mile widziane

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)

  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT

  • Znajomość czytania i definiowania serwisów zgodnie z OpenAPI

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin

  • Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego

  • Przyjazne warunki pracy z zachowaniem norm bezpieczeństwa

  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Punkt obsługi lekarskiej w centrali
  • karta multisport

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.