Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-07-07
Chief Human Resources Officer
Nr ref. 192482/7204
Kraków, małopolskie
Human Resources

Podobne oferty pracy

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o profilu FMCG / B2C poszukujemy kandydatów na stanowisko CHRO.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem do kilkunastu osób również w strukturze rozproszonej w regionie CEE,
  • odpowiedzialność za kreowanie i wdrażanie strategii HR w regionie,
  • pełna odpowiedzialność za procesy EB, HRBP, TA, Comp&Ben, L&D, Payroll oraz HR Admin,
  • planowanie, implementacja oraz ciągły rozwój procesów i narzędzi,
  • odpowiedzialność za rekrutacje na kluczowe stanowiska w firmie, pełnienie funkcji HRBP dla Zarządu,
  • zarządzanie programem talentów oraz planami sukcesji,
  • tworzenie skutecznych i kreatywnych rozwiązań mających na celu rozwój biznesu.
Wymagania:
  • co najmniej 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza w zakresie nowoczesnych narzędzi HR,
  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • mile widziane dośwaidczenie w miedzynarodowych strukturach,
  • duża samodzielność w działaniu, self starter,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz strategicznego myślenia.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • realny wpływ na kształtowanie  strategii dynamicznie rozwijającej się firmy,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.