EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-07-08
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
Młodszy Prawnik w Zespole Prawników InHouse (General Counsel Office)

Wewnętrzny zespół prawny EY (General Counsel Office - GCO) codziennie spotyka się z nowymi wyzwaniami i interesującymi problemami prawnymi, związanymi z funkcjonowaniem tak różnorodnej pod względem zakresu świadczonych usług organizacji, jaką jest EY. Praca w zespole GCO zapewnia kontakt zarówno z najlepszymi specjalistami pracującymi w EY, jak i przedstawicielami Klientów z praktycznie wszystkich branż funkcjonujących na polskim i międzynarodowym rynku.

Twoje główne zadania:

  • świadczenie obsługi prawnej podmiotów z Grupy EY w charakterze prawnika in-house,
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, aktów korporacyjnych, wniosków i pism urzędowych,
  • przygotowywanie opinii prawnych.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • 1-2 lata doświadczenia z zakresu prawa cywilnego – prawo zobowiązań, umiejętności redagowania umów cywilnoprawnych,
  • znajomość prawa w dziedzinie prawa pracy, spółek, korporacyjnego/ lub zainteresowania wymienionymi dziedzinami,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Twoim dodatkowym atutem będzie

  • rozpoczęcie zdobywania uprawnień zawodowych Radcy Prawnego lub Adwokata (aplikacja), a także doświadczenie w pracy o charakterze wewnętrznym (InHouse),
  • doświadczenie w roli związanej ze stosowaniem prawa pracy w praktyce,
  • znajomość kwestii prawnych związanych z ochroną danych osobowych (RODO).

Kogo szukamy

  • Szukamy osoby samodzielnej i odpowiedzialnej, która dobrze zarządza sobą w czasie i wyznacza priorytety.

Oferujemy

  • kwalifikacje oraz certyfikaty
  • różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
  • indywidulną mapę szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowanego Career Counselora
  • program EY Care & Wellness i owoce w biurze
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
  • najlepszą praktyczną szkołę biznesu (dla graduates)
  • pożyczkę na start (dla graduates)

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.