Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2021-10-25
Azure Data Developer
Nr ref. 224086WD
Aplikuj
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Analiza
Data aktualizacji: 2021-10-25 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC Customer Technology to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, , pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Każde rozwiązanie informatyczne opiera się na danych, dlatego obszar zarządzania danymi to kluczowe ogniwo w projektach Dział DATA w PwC to grupa ekspertów potrafiących zrozumieć potrzeby biznesowe naszych Klientów tak, aby projektowane przez nas rozwiązania w pełni spełniały oczekiwania wszystkich użytkowników. Projektujemy hurtownie danych, konfigurujemy systemy raportowe, planujemy i przeprowadzamy procesy migracji danych dla przedsiębiorstw z rozmaitych sektorów branżowych. Nasi inżynierowie dbają o jakość danych, optymalizację kodu procedur niezależnie od technologii, definiują przepływy w procesach ETL/ELT, a analitycy i architekci opracowują strategię podejścia do danych dla całego przedsiębiorstwa.

 

Azure Data Developer

 

Rola:

 • Projektowanie i budowa rozwiązań Data Management oraz Business Intelligence opartej na Microsoft Azure,
 • Definiowanie i implementacja najlepszych praktyk i szablonów chmurowych.

 

Profil kandydata:

 • Minimum 2 lata doświadczenia w zagadnieniach bazodanowych lub BI,
 • Doświadczenie w migracji danych,
 • Świetna znajomość SQL, lub PL-SQL/T-SQL/Pg-SQL,
 • Wyższe wykształcenie techniczne,
 • Doświadczenie z rozwiązaniami typu: IaaS, PaaS, Active Directory,
 • Doświadczenie w integracjach hybrydowych pomiędzy chmurą, a infrastrukturą on-premise,
 • Wysokie umiejętności analityczne,
 • Umiejętność pracy w grupie, pracy z klientem, komunikatywność,
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1).

 

Oferujemy:

 • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą,
 • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych,
 • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,
 • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.