Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-28
Szczecin, zachodniopomorskie
Podatki, Konsulting, Księgowość
angielski

Kogo szukamy

Jeśli jesteś...

  • studentem III, IV, V roku studiów lub absolwentem kierunków: ekonomii, finansów i rachunkowości lub kierunków pokrewnych
  • bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (min. poziom B2) oraz pakiet MS Office
  • osobą ambitną, nastawioną na rezultaty i pracę w zespole
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia

..zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko Praktykanta w Zespole Cen Transferowych w Deloitte.

3+
Rok studiów
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • wyszukiwanie i analizowanie informacji z obszaru podatków i rachunkowości na potrzeby realizowanych projektów
  • wsparcie przy opracowywaniu analiz porównawczych (benchmarking), analiz DEMPE, modeli ekonomicznych oraz dokumentacji dotyczących cen transferowych
  • możliwość uczestnictwa w procedurach APA i MAP z udziałem polskich i zagranicznych organów podatkowych
  • pomoc w rozwiązywaniu konkretnych problemów prawno-podatkowych, sporządzaniu min.  szkiców raportów, opinii, wniosków o interpretacje, pism w kontrolach podatkowych
  • aktywne wsparcie zespołu w pracy nad realizowanymi projektami dla największych międzynarodowych przedsiębiorstw

Co oferujemy

  • płatne praktyki, które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • rozwój kompetencji miękkich: współpracy, zarządzania czasem, umiejętności prezentacji i perswazji oraz przedsiębiorczości w działaniu
  • możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności
  • zadbamy również o to, abyś rozwinął swoje najlepsze cechy, bo cenimy Twój talent
Praca z największymi markami
Challenging tasks
Ambitne zadania
Karta Multisport
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Cen Transferowych pomaga klientom w zarządzaniu ryzykiem związanym z cenami transferowymi, które może występować w ramach działalności gospodarczej. Nasze projekty uwzględniają założenia biznesowe Klientów, tak, aby wprowadzone rozwiązania były dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.