Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-09-15
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
Data aktualizacji: 2021-09-15
REKRUTACJA ZDALNA

Praktykanci - Asystenci, EY Law, Zespół Doradztwa Regulacyjnego - energetyka i środowisko

Kancelaria EY Law Tałasiewicz, Zakrzewska i Wspólnicy to miejsce, gdzie znajomość prawa, ekonomii i aspektów środowiskowych pozwala kreować najlepsze rozwiązania w zakresie energetyki, ochrony środowiska, handlu międzynarodowego i zrównoważonego rozwoju.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Zespół Doradztwa Regulacyjnego EY oferuje wparcie klientów w obszarach energetyki, ochrony środowiska, handlu uprawnieniami do emisji czy środków ochrony handlu. Nasze działania koncentrują się zarówno w krajowym środowisku regulacyjnym, jak i na poziomie Unii Europejskiej. Doświadczeni eksperci naszego Zespołu posiadają wiedzę z zakresu regulacji środowiskowych, klimatycznych, energetycznych oraz społeczno-gospodarczych. Za tym doświadczeniem i wiedzą stoi wieloletnia oraz pełna sukcesów współpraca z naszymi Klientami.

Twoje główne zadania:

Na praktykach poznasz obszary funkcjonowania regulacji w zakresie energetyki, zrównoważonego rozwoju, ochrony handlu i ochrony środowiska, nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Pogłębisz wiedzę merytoryczną, zdobędziesz doświadczenie na różnorodnych projektach, a także rozwiniesz umiejętności osobowe i interpersonalne pod czujnym okiem zespołu złożonego z prawników, doradców podatkowych, ekonomistów i inżynierów, którzy pomogą Ci wybrać najlepiej dopasowaną do Ciebie specjalizację.

Wymagania:

  • Status studenta (III-V rok) lub absolwenta kierunków prawniczych, ekonomicznych lub innych, powiązanych z obszarami naszego doradztwa
  • Zainteresowanie obszarami energetyki, ochrony środowiska lub zrównoważonego rozwoju
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność łączenia wiedzy ekonomicznej i prawniczej
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej

Kogo szukamy:


Przedsiębiorczość i ambicja to dobry początek. Liczy się również chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole i otwartość na wykorzystanie dotychczas zdobytej wiedzy w praktyce. Dotychczasowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Szukamy osób, które umieją myśleć nieszablonowo oraz poza utartymi schematami, które chcą zderzyć teoretyczną wiedzę zdobytą na studiach z prawdziwym otoczeniem biznesowym

Oferujemy:

  • Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra i jesteś dyspozycyjny
  • Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
  • Pracę z najlepszymi specjalistami i dla największych klientów na rynku


a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.