Deloitte
Data aktualizacji: 2021-11-15
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kogo szukamy

Profil poszukiwanego kandydata/kandydatki:

  • Ukończone studia prawnicze/ekonomiczne/zarządzanie
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze nadzoru zgodności działalności z prawem/dziale compliance/dziale audytu wewnętrznego
  • Znajomość zasad ładu korporacyjnego, audytu i systemów kontroli wewnętrznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Kultura osobista i wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętność poprawnej priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Przegląd regulacji wewnętrznych i procesów w spółkach Deloitte
  • Tworzenie i monitorowanie funkcjonowania regulacji wewnętrznych
  • Współpraca z jednostkami Deloitte w zakresie zapewnienia zgodności procesów
  • Analiza przepisów prawnych odnoszących się do działalności Spółek Deloitte oraz monitorowanie wdrażania zmian w jednostkach
  • Udział w audytach compliance
  • Przygotowywanie raportów compliance oraz dokumentowanie procesów związanych z zadaniami compliance
  • Uzupełnianie formularzy oceny dostawców spółek Deloitte
  • Działania ad hoc związane z obszarem compliance

Co oferujemy

Challenging tasks
Ambitne zadania
Deloitte Adventure Team
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Karta Multisport

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole