Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-11-29
Analityk Finansowy
Nr ref. 192807/7489
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, Analiza

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży Usług Finansowych, poszukujemy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • aktywna współpraca z wewnętrznymi Klientami Departamentu Controllingu,
  • tworzenie budżetów i prognoz dla portfeli nabytych na różnych rynkach,
  • określanie wielopoziomowych celów operacyjnych,
  • raportowanie i analiza wyników,
  • przygotowywanie prognoz dla projektów inwestycyjnych,
  • przedstawianie wniosków i rekomendacji dotyczących inwestycji,
  • opracowywanie i analiza wskaźników opłacalności inwestycji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy związanej z kontrolingiem, analizą finansową,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność procesowego myślenia,
  • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność,
  • praktyczna znajomość MS Excel oraz MS SQL.
Oferta obejmuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • pracę w międzynarodowych zespołach,
  • ruchome godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport),
  • parking dla rowerów i samochodów,
  • możliwość uzyskania atrakcyjnego bonusu w programie poleceń pracowniczych.