EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-10-13
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza, Human Resources

HR Analyst / Compensation and Benefits Specialist

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi. Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepiej działający świat dla wszystkich

Możliwości, które na Ciebie czekają

W tej roli będziesz wspierać zespoły w EY jako ekspert z zakresu analizy danych z obszaru wynagrodzeń, benefitów, danych personalnych, wyciągać wnioski oraz rekomendować i wrażać rozwiązania wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi

Twoje główne zadania

  • sporządzanie raportów, zestawień i prezentacja w obszarze HR w tym realizowanych projektów
  • przygotowywanie analiz ad-hoc w odpowiedzi na bieżące potrzeby
  • monitorowanie wskaźników HR
  • przygotowywanie danych na potrzeby badania wynagrodzeń oraz innych badań rynkowych w obszarze HR
  • weryfikowanie rynkowej konkurencyjności wynagrodzeń i benefitów oraz efektywności kosztowej
  • tworzenie i usprawnianie narzędzi wspomagających analizę danych

Umiejętności, które wykorzystasz

  • umiejętności analityczne, prezentowania wyników analiz, formułowania założeń i hipotez
  • łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji oraz umiejętność pracy zespołowej
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • umiejętności prowadzenia kilka projektów w tym samym czasie

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • 4-6 lata doświadczenia zawodowego w pracy związanej z obszarem compensation & benefits, wymagającej sporządzania analiz i raportów

Docenimy również

  • znajomość Sucess Factor, iPersonel
  • znajomość Power BI
  • doświadczenie w innych obszarach HR

Pasujesz do nas, jeśli

  • znasz język angielski i polski na poziomie bardzo dobrym i swobodnie się w nim komunikujesz
  • masz wyższe wykształcenie (preferowane ekonomiczne, matematyczne)
  • potrafisz pracować w zespole i z łatwością nawiązujesz kontakty z innymi
  • cechujesz się bardzo dobrą organizacją pracy, inicjatywą i zaangażowaniem

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z 26 letnim doświadczeniem
  • umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy oraz koszyk benefitów
  • ciekawe projekty z zakresu HR analitics

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.