Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-10-28
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista .NET Core

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Jako .Net Core Developer będziesz odpowiedzialny za rozwój naszej platformy bankowości elektronicznej (zarówno mobilnej jak i internetowej)

  • Będziesz tworzył nowe oraz rozwijał istniejące mikroserwisy w architekturze API Gateway

  • Będziesz pisał testy jednostkowe oraz wykonywał code review kodu innych programistów

  • Będziesz miał wpływ na stosowane technologie oraz architekturę systemu

Nasze wymagania

Dołączając do nas będziesz członkiem zespołu odpowiedzialnego za krytyczne dla Banku projekty.

Poszukujemy osób, które są nastawione na dzielenie się wiedzą, są odpowiedzialne za rozwiązania, które wypracowują i potrafią tworzyć przemyślany kod, biorąc przy tym pod uwagę potrzeby biznesowe.

By móc dołączyć do naszego zespołu i czuć się swobodnie w wykonywaniu codziennych zadań wymagana jest umiejętność programowania obiektowego w języku C#, a także chęć rozwinięcia swoich umiejętności w kierunku technologii: .NET Core, REST Web Services, Entity Framework, tworzenia mikroserwisów.

Ponadto poszukujemy osób, które znają i używały Visual Studio lub Visual Studio Code jak i jeden z zaawansowanych silników baz danych np.: MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL.

Ponieważ pracujemy w międzynarodowym środowisku poszukujemy osób, które czują się swobodnie w języku angielskim.

Mile widziane

  • Apache Kafka od strony programistycznej

  • Redis

  • GIT

  • Zagadnień architektury rozproszonej

  • Wzorca Domain Driven Design

  • Zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych

  • Zagadnień związanych z optymalizacją aplikacji

  • Dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAML

To oferujemy

  • Pracę ze złożonymi systemami od strony backend

  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań

  • Innowacyjne projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej

  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych

  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu lub kontrakt B2B

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.