Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-12-06
Programista Front-end Senior
Nr ref. KwF/DRA/FD-Gdańsk
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: KwF/DRA/FD-Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja aplikacji transakcyjnej Banku dla Klientów korporacyjnych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript (ES6+) poparta zrealizowanymi projektami

  • Bardzo dobra znajomość biblioteki React wraz z Typescript

  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika

  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość obsługi i konfiguracji narzędzi wspierających development: Node.js, Webpack, Gulp

  • Znajomość innych technologii frontendowych: VueJS, Angular, Knockout.JS

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST

  • Chęć poznania złożonych systemów bankowych

  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi i .NET

Mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w wielu różnych ciekawych projektach istniejących oraz nowo tworzonych

  • Pracę w projektach wymagających myślenia w dużej skali: wiele serwerów, dużej liczby użytkowników, dużej liczbie rekordów w bazie danych, dużej ilości eventów, dużego ruchu i wysokich oczekiwań klientów względem czasu przetwarzania

  • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa

  • Organizację projektu opartą o metodyki zwinne

  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki

  • Model wynagradzania oparty na zastosowaniu 50% KUP z tytułu Praw Autorskich

  • Umowę o pracę lub B2B, dostęp do platformy PluralSight

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.