Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-01-24
Kontroler Finansowy (part-time)
Nr ref. 193149/7787
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży fashion, która obecnie podbija rynki zagraniczne, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego. Rola w niepełnym wymiarze etatu, z możliwością przejścia na pełen etat. Siedziba firmy mieści się w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • praca przy opracowywaniu i wdrożeniu systemu raportowania w Spółce,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa,
  • analiza rentowności kanałów dystrybucji, produktów oraz kosztów Spółki,
  • przygotowanie rocznego budżetu, forecastu, planów wieloletnich,
  • kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń,
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu i finansów,
  • ukończone studia wyższe z zakresu finanse i rachunkowość lub ekonomia,
  • dobra znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu oraz rachunkowości zarządczej,
  • bardzo dobre zrozumienie procesów finansowych,
  • umiejętność współpracy z biznesem i kierownictwem spółki,
  • dobra znajomość języka angielskiego min. B2,
  • silne umiejętności analityczne i komunikacyjne.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w odniesieniu do pracy tymczasowej,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się Spółce,
  • możliwość rozwoju w stronę osoby odpowiedzialnej za finanse spółki w pełnym etacie,
  • praca w miejscu z bardzo dobrą atmosferą i ciekawymi wyzwaniami,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe zatrudnienie w innej formie).