mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-01-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość, Obsługa klienta

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o umowę o pracę
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Młodszy specjalista ds. rozliczeń
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKM/003/0122

Obowiązki:

  • współpraca z klientem w zakresie przygotowywania dokumentów do cesji umowy leasingu
  • procesowanie wniosków o cesje umów leasing
  • procesowanie wniosków o zmiany w umowach aktywnych
  • analiza sytuacji finansowej klienta
  • współpraca w zakresie podpisywania dokumentów do cesji
  • współpraca z Lindorfem w zakresie zlecania wizji lokalnych
  • obsługa systemów informatycznych
  • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (preferowany kierunek ekonomiczny lub prawniczy)
  • doświadczenie w pracy z klientem, mile widziane w branży finansowej
  • dobrej znajomości narzędzi MS Office​
  • znajomość podstawowych zagadnień z branży finansowej​ oraz leasingowej
  • umiejętność negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów
  • samodzielność w działaniu oraz inicjatywa

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Specjalista
MS Office
Pełny etat
Specjalista
MS Office