EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-01-14
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Konsulting
angielski

Doświadczony Asystent/ Asystentka w Zespole do spraw Podatku od Nieruchomości

Lubisz podróżować? Chcesz wiedzieć jak powstają różne produkty i od środka poznać działanie przedsiębiorstw z poszczególnych branż? Dołącz do Zespołu do spraw Podatku od Nieruchomości!W EY masz szansę zdobyć wyjątkowe doświadczenie. Pomożemy Ci w tym dając dostęp do najnowocześniejszej technologii i otaczając ludźmi, którzy mają za sobą niejeden prestiżowy projekt. Dodaj do tego globalną skalę projektów i kulturę pracy, w której możesz być sobą, a otrzymasz wzór na pełne wykorzystanie potencjału, który w Tobie drzemie. Dzięki programom szkoleniowym EY zyskasz umiejętności niezbędne nie tylko teraz, ale także w przyszłości. Podobnie z relacjami – przyjaciele, mentorzy i liderzy których tu poznasz, będą Ci towarzyszyć wszędzie, gdzie zaprowadzi Cię Twoja własna ścieżka kariery.Wyjątkowe doświadczenie EY, to teraz może być także Twój projekt.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

  • realizacja projektów doradczych z zakresu podatku od nieruchomości;
  • współpraca z zespołem doświadczonych doradców o uznanej marce na rynku;
  • możliwość rozwoju i zebrania potrzebnego doświadczenia poprzez uczestnictwo w projektach o różnej tematyce i rozwijania przekrojowej wiedzy podatkowej i technicznej;
  • możliwość poznania działania różnych branż gospodarczych;
  • udział w warsztatach i szkoleniach merytorycznych;
  • hybrydowy model pracy (2-3 dni w tygodniu w biurze);
  • nauka i rozwój kompetencji miękkich oraz językowych.

Twoje główne zadania

  • analizowanie zagadnień z zakresu podatków, w szczególności podatku od nieruchomości,
  • uczestnictwo w projektach dla klientów EY,
  • przygotowywanie wyników przeprowadzonej analizy w formie e-mailowej, raportów, pisemnych opinii czy też przygotowanie wniosków o indywidualną interpretację, skarg, skarg kasacyjnych i podobnych pism procesowych,
  • bieżąca obsługa klientów EY, tj. wsparcie w prowadzeniu korespondencji z klientem,
  • uczestnictwo w spotkaniach/telekonferencjach,
  • przygotowywanie kalkulacji w arkuszach MS Excel.

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i rzetelne podejście do przekazanych zadań,
  • zdolności analityczne i znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Word oraz Excel),
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielność,
  • chęć rozwoju,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Docenimy również

  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobrą znajomość języka angielskiego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Status absolwenta studiów magisterskich (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne, prawnicze),
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym,
  • Mile widziane doświadczenie w doradztwie podatkowym w zakresie podatku od nieruchomości.

Pasujesz do nas, jeśli

Przedsiębiorczość i ambicja to dobry początek. Liczy się również chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole i otwartość na wykorzystywanie dotychczas zdobytej wiedzy w praktyce.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę z uznanymi specjalistami na rynku,
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansów.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.