Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-01-27
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2022-01-27
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Seniorka/Senior w Zespole Sektora Usług Finansowych (Due Diligence), Strategia i Transakcje

Dział Strategia i Transakcje to doświadczeni specjaliści, tworzący zgrany, silnie zmotywowany i skuteczny zespół. Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, realizowane na najwyższym poziomie merytorycznym. Współpracujemy z największymi na polskim rynku funduszami typu private equity oraz największymi zagranicznymi i polskimi inwestorami branżowymi.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Będziesz częścią wyspecjalizowanego zespołu dedykowanego dla sektora usług finansowych. Członkowie naszego zespołu pracowali na większości dużych transakcji na rynku bankowym i ubezpieczeniowym w ostatnich latach. Podczas realizacji naszych projektów często współpracujemy z biurami zagranicznymi EY. Wachlarz naszych projektów jest bardzo szeroki i pokrywa cały cykl transakcji. Ponadto nasze projekty dotykają w swoim zakresie sfer regulacyjnych, innowacyjności, optymalizacji biznesowych. Zespół tworzą zmotywowane, zaangażowane, chętne do rozwoju i współpracy osoby.

Twoje główne zadania

 • Modelowanie biznesowe - przygotowywanie modeli finansowych, studiów wykonalności, biznes planów, analiz ekonomicznych i finansowych, w tym pracy w obszarach data analytics,
 • Analiza danych finansowych spółek będących przedmiotem potencjalnych transakcji,
 • Realizacja projektów związanych z wycenami na potrzeby transakcyjne, podatkowe i sprawozdawczości finansowej,
 • Wsparcie w rozwoju długoterminowego portfela projektów dla klientów sektora usług finansowych.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

 • Doświadczenie w doradztwie transakcyjnym, w tym doświadczenie w zakresie modelowania finansowego, wycen przedsiębiorstw oraz instrumentów finansowych,
 • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
 • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
 • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel.

Dodatkowym atutem będzie

Poszukujemy osób, które charakteryzuje:

 • Doświadczenie praktyczne w analizie informacji finansowych instytucji finansowych oraz zainteresowanie sektorem usług finansowych,
 • Doświadczenie w zakresie narzędzi do analizy danych i języków programowania, przykładowo: Power BI, Alteryx, Python, R, VBA, SQL.

Kogo szukamy

Poszukujemy osób, które charakteryzuje:

 • Poszukujemy osób zmotywowanych, proaktywnych oraz umiejętnie podchodzących do pojawiających się wyzwań. Idealna kandydatka lub kandydat jest osobą efektywnie organizującą swoją pracę, samodzielną, a także z łatwością nawiązującą i utrzymującą kontakty biznesowe.

Oferujemy

 • Możliwość udziału w projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym,
 • Pracę w zespole zmotywowanych, kreatywnych osób efektywnie wspierających Twój rozwój,
 • Możliwość szybkiego przyswojenia wiedzy i jej praktycznego wykorzystania podczas prac projektowych.


a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.