KPMG
Data aktualizacji: 2022-02-11
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza, Project Management
angielski

Podobne oferty pracy

Praktyki w zespole Zarządzania Ryzykiem Nadużyć (Forensic)
Warszawa

Umowa zlecenie

Zespół Zarządzania Ryzykiem Nadużyć (Forensic Advisory) świadczy usługi, których celem jest pomoc klientom w sprawach finansowych lub gospodarczych, mogących skutkować konsekwencjami karnymi, procesami cywilnymi lub podjęciem działań przez urzędy regulacyjne. Prowadzimy także projekty doradcze dla klientów z różnych sektorów w zakresie identyfikacji i ograniczania ryzyka nadużyć gospodarczych. Naszymi klientami są zarówno firmy polskie jak i międzynarodowe.

Zespół tej grupy tworzą eksperci posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów, prawa oraz IT. W procesie doradczym współpracują oni ze sobą, łącząc doświadczenie z umiejętnością prowadzenia dochodzeń oraz z wiedzą z zakresu psychologii zarządzania, egzekwowania prawa i kształtowania właściwych postaw etycznych w przedsiębiorstwach.

Twoje zadania:

  • aktywny udział w wybranych obszarach projektów dochodzeniowych (Fraud and Misconduct Investigations), doradczych (Fraud Risk Management Projects), z zakresu informatyki śledczej (Forensic Technology) oraz wywiadu gospodarczego (Corporate Intelligence)
  • współpraca z zespołami KPMG Forensic z innych krajów
  • przeprowadzanie analiz danych finansowych i wyciąganie wniosków
  • wyszukiwanie i selekcja różnego typu informacji potrzebnych do realizacji projektów doradczych, ‒ przygotowywanie ofert, prezentacji i innych materiałów dla klientów
  • wsparcie innych pracowników zespołu w codziennej pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenia ekonomicznego, finansowego, prawnego (absolwenci lub studenci w trakcie ostatniego roku studiów)
  • znajomości zagadnień finansowo-księgowych
  • biegłej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • zdolności analitycznych, umiejętności szybkiego kojarzenia faktów
  • umiejętności samodzielnego organizowania pracy i brania odpowiedzialności za powierzone zadania
  • zdolności do szybkiego uczenia się i chęci rozwoju
  • umiejętności efektywnej pracy w obliczu krótkich terminów realizacji
  • zaangażowania i gotowośći do pracy wielozadaniowej
  • umiejętności pracy w zespole i skutecznej komunikacji

Oferujemy:

  • możliwość budowania doświadczenia zawodowego w interdyscyplinarnym, międzynarodowym zespole ekspertów
  • udział w ciekawych projektach dedykowanym prestiżowym klientom
  • możliwość poznania firm z różnych sektorów gospodarki z szerokiej perspektywy biznesowej
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość kontynuowania współpracy w oparciu o umowę o pracy po zakończonym okresie praktyk
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office