EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-06-28
Łódź, łódzkie
Konsulting, Analiza
angielski, polski
Praktykant_Analityk w Zespole Transaction Support Team - Strategia i Transakcje

Łódź

Twój zakres obowiązków

W EY masz szansę zdobyć wyjątkowe doświadczenie. Pomożemy Ci w tym dając dostęp do najnowocześniejszej technologii i otaczając ludźmi, którzy mają za sobą niejeden prestiżowy projekt. Dodaj do tego globalną skalę projektów i kulturę pracy, w której możesz być sobą, a otrzymasz wzór na pełne wykorzystanie potencjału, który w Tobie drzemie. Dzięki programom szkoleniowym EY zyskasz umiejętności niezbędne nie tylko teraz, ale także w przyszłości. Podobnie z relacjami – przyjaciele, mentorzy i liderzy których tu poznasz, będą Ci towarzyszyć wszędzie, gdzie zaprowadzi Cię Twoja własna ścieżka kariery.

Wyjątkowe doświadczenie EY, to teraz może być także Twój projekt.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Zespół Transaction Support Team w Łodzi to nowopowstająca komórka w strukturach działu Strategia i Transakcje EY. Jej zadaniem będzie kompleksowe wsparcie zespołów projektowych pracujących w obszarze transakcyjnym naszej firmy w całej Polsce.Twoje główne zadania to wsparcie zespołów projektowych w trakcie przeprowadzania analiz finansowych i due diligence spółek, wsparcie zespołów projektowych w analizie modeli finansowych, przygotowanie i analiza danych w Excelu oraz raportach, weryfikacja rachunku zysków i strat, bilansu, rachunku przepływów pieniężnych a także innych danych finansowych badanego podmiotu, uczestnictwo w spotkaniach oraz telekonferencjach z osobami zarządzającymi badanym podmiotem oraz uczestnictwo w przygotowywaniu poszczególnych sekcji raportu z przeprowadzonych analiz due diligence.

Nasze wymagania

  • Chcesz się szybko rozwijać. To, co już wiesz, jest ważne, ale dla nas kluczowe jest Twoje podejście. Jeśli myślisz innowacyjnie, szybko znajdujesz rozwiązania i nadążasz za zmieniającym się światem, pasujesz do nas.

  • Masz w sobie ciekawość. Lubimy tych, którzy zadają dobre pytania i szukają odpowiedzi, jak sprawić, żeby wszystko działało lepiej.

  • Cenisz sobie różnorodność. Szukamy ludzi, którzy doceniają różne spojrzenia na świat i nie boją się włączać do wspólnej pracy tych, którzy mają inny punkt widzenia.

  • Posiadasz zdolności analityczne – dobrą znajomość Excel, Power Point.

  • Masz praktyczną wiedzę z zakresu ekonomii i finansów zdobytą podczas praktyk lub stażu.

  • Umiesz pracować w zespole i łatwo nawiązujesz kontakty.

  • Cechuje ciebie dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego.

  • Jesteś gotowa/gotowy do odbywania podróży służbowych.

  • Docenimy również pierwsze doświadczenia zdobyte podczas pracy lub praktyk w obszarze doradztwa transakcyjnego.

To oferujemy

  • Szkolenia, kursy i programy rozwojowe, które przygotują Cię na przyszłość technologicznie i biznesowo.
  • Możliwość poszerzania horyzontów poprzez zdobywanie różnorodnych doświadczeń na różnorodnych projektach i współpracę z osobami posiadającymi zróżnicowane doświadczenie.
  • Szybki, świadomy i dobrze doinwestowany rozwój kariery.
  • Efekt Twoich działań widoczny i ważny w zespołach, w których pracujesz, klientach, biznesach i społecznościach. Razem budujemy lepiej działający świat.
  • Najlepszą praktyczną szkołę biznesu dla studentów wsparcie finansowe i merytoryczne oraz zwolnienie z obowiązku formalnego dokumentowania zdobytych Performance Objectives tj. pisania Performance Objectives Summary (ACCA), dla członków ACCA zwolnienie z corocznego obowiązku dokumentowania godzin rozwoju osobistego i/lub zawodowego.
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości,
  • indywidulną mapę szkoleń,
  • elastyczny czas i miejsce pracy,
  • dedykowanego Career Counselora,
  • program EY Care & Wellness.

Czego się możesz spodziewać

Rozpocznij drogę do EY tutaj – aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy – załóż profil i dołącz CV.

Dokładnie zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli rekruter da Ci zielone światło, otrzymasz link do testów online. Wypełnij je gdzie tylko chcesz.

Wybrane osoby, które uzyskają pozytywny wynik z testów zaprosimy na rozmowę z rekruterem oraz osobami z działu, do którego aplikujesz.

  • Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.
  • EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
  • EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

EY | Budowanie lepszego świata pracy EY istnieje po to, aby budować lepiej pracujący świat, pomagając tworzyć długoterminową wartość dla klientów, ludzi i społeczeństwa oraz budować zaufanie na rynkach kapitałowych. Dzięki danym i technologii zróżnicowane zespoły EY w ponad 150 krajach zapewniają zaufanie i pomagają klientom rozwijać się, przekształcać i działać. Pracując w zakresie ubezpieczeń, doradztwa, prawa, strategii, podatków i transakcji, zespoły EY zadają lepsze pytania, aby znaleźć nowe odpowiedzi na złożone problemy, przed którymi stoi dziś nasz świat.