EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-06-28
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting, Marketing
REKRUTACJA ZDALNA
Program Ambasadorski EY - Ambasador Poziom Wyżej TECH

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie EY w środowisku Akademickim w Twoim mieście – online lub stacjonarnie w zależności od sytuacji. Oczywiście zawsze z pełnym wyposażeniem materiałów od EY – nowe skarpety, piny z majonezem i wszystko inne co potrzebne

  • Promocja inicjatyw takich jak EY Certified, HighwEY2SAP, Data Challenge i wielu innych, o których świat jeszcze nie usłyszał (a jeśli powstaną, to Ty usłyszysz o nich w pierwszej kolejności, ba! A nawet będziesz nam podpowiadać czy to, o czym myślimy jest fajne)

  • Wymyślanie nowych pomysłów i ich realizacja

Nasze wymagania

  • działasz aktywnie w organizacji studenckiej i masz już na swoim koncie pierwsze projekty
  • masz dużo pomysłów na nieszablonowe działania
  • nie boisz się wyzwań i chętnie angażujesz się w nowe inicjatywy
  • ogarniasz social media i śledzisz najnowsze trendy – wiesz o czym i jak się mówi w środowisku IT
  • w przyszłości rozważasz karierę w obszarze IT
  • dodatkowo, dobrze znasz środowisko akademickie, z łatwością nawiązujesz kontakty i zarażasz pozytywną energią
  • masz za sobą pierwsze samodzielne eksperymenty z językami programowania (nice to have) i prawdopodobnie wiesz już, że Java to nie Javascript

To oferujemy

  • udział w budowaniu wizerunku EY – najlepszego pracodawcy w swojej branży
  • dedykowane szkolenia
  • zjazdy integracyjne (zawsze bawimy się na nich najlepiEY),
  • specjalny welcome pack (ale umówmy się, to nie jedyna okazja na otrzymanie paczki z naszymi gadżetami)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów z naszym wsparciem,
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami przez cały rok
  • rekomendacje od EY Polska
  • bezcenny punkt w CV
  • przygotowaliśmy dla Ciebie także stypendium ambasadorskie

Program Ambasadorski EY - Ambasador Poziom Wyżej

Ty też zacznij zdobywać cenne doświadczenie już na początku studiów i zostań Ambasadorem Technologicznym EY. Szukamy Ambasadorów Tech w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu, którzy od października 2022 do czerwca 2023 będą reprezentować EY w swoim mieście.

Poznaj globalną firmę doradczą od środka i nawiąż kontakty z osobami z naszego Talent Teamu, Audytu, Podatków, Strategii i Transakcji czy Consultingu. Spotkaj też nowych, fantastycznych ludzi z całej Polski, z którymi razem stworzycie kolejne pokolenie Ambasadorów EY.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.