Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-07-02
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Marketing
angielski
UX Researcher/Badacz UX

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań użyteczności i testów funkcjonalnych oraz walidowanie przygotowanych przez projektantów propozycji pod kątem ich zgodności z potrzebami Klientów

  • Desk Research i analiza istniejących na rynku rozwiązań z obszaru aplikacji mobilnych

  • Wizualizacja procesów i ścieżek użytkowników w formie customer journeys

  • Mapowanie emocji, barier i potrzeb Klienta na poszczególnych etapach procesów

  • Projektowanie, planowanie, przeprowadzanie i podsumowanie badań jakościowych

  • Prowadzenie dokumentacji badań i eksperymentów

  • Wsparcie zespołu Projektantów w stawianiu hipotez badawczych

  • Ścisła współpraca z UX Designerem, UI Designerem, Copywriterem

  • Komercjalizacja wiedzy płynącej z badań i testów - organizacja prezentacji wyników badań, warsztatów dla pracowników w Banku

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym projektowaniu i przeprowadzaniu badań użyteczności, w tym w badań aplikacji mobilnych

  • Znajomość wszystkich etapów procesu badawczego – od briefu do podsumwoania badania

  • Znajomość metod badawczych: card sorting, wywiady indywidualne z użytkownikami, mapowanie doświadczeń w formie customer journey i service blueprints, testy użyteczności makiet, desk research

  • Doświadczenie w badaniach eye trackingowych lub neuromarketingowych będzie dodatkowym atutem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem

  • Samodzielność, dokładność i sumienność w realizacji procesu badawczego

  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność atrakcyjnej wizualizacji wyników badań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Udział w rozwojowych projektach i tworzenie rozwiązań, które wyróżniają się na rynku pod względem innowacyjności i przyjazności dla Klienta
  • Możliwość rozwijania metodologii badań eyetrackingowych i neuromarketingowych w budowaniu interfejsów aplikacyjnych
  • Udział we współtworzeniu firmowej metodologii Digital CX oraz rozwijaniu wewnętrznego labu badawczego
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking rowerowy
  • dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium.
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

W formularzu wpisz numer referencyjny wybrane przez Ciebie miasto.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.