KPMG
Data aktualizacji: 2022-07-22
Katowice, śląskie
Audyt, Konsulting, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Manager / Senior Manager - Audit Polish Department of Professional Practice (DPP)

Katowice

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Dział Audytu Ogólnego liczy ponad 700 osób, w tym blisko 120 biegłych rewidentów. W codziennej pracy mierzymy się ze specyficznymi dla danego sektora wyzwaniami, wykonujemy badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające.

Departament Wsparcia Zawodowego - Department of Professional Practice (DPP) - dostarcza narzędzia, wytyczne i materiały referencyjne dla pracowników Działu Audytu oraz wspiera zespoły wykonujące badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające w kwestiach dotyczących standardów sprawozdawczych i metodologii badania.

Twój zakres obowiązków:

  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników departamentów biznesowych, głównie pracowników działu audytu, w zakresie stosowania standardów badania (KSB / MSB), wykorzystywania narzędzi do dokumentacji dla zespołów wykonujących badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające,
  • zaangażowanie w weryfikację, wdrożenie oraz testowanie narzędzi do dokumentacji dla zespołów wykonujących badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające,
  • dostosowywanie narzędzi do wymogów Krajowych Standardów Badania oraz Ustawy o rachunkowości,
  • przygotowywanie nowych/ aktualizacja istniejących wzorów dokumentów roboczych, raportów,
  • przygotowywanie alertów Departamentu Wsparcia Zawodowego (DPP),
  • przygotowywanie wskazówek / materiałów w zakresie stosowania narzędzi do dokumentacji dla zespołów wykonujących badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające,
  • wsparcie przy szkoleniach/ warsztatach prowadzonych przez Departamentu Wsparcia Zawodowego (DPP),
  • przygotowanie materiałów oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • tłumaczenie/ weryfikacja tłumaczenia publikacji, narzędzi, metodyki.

Oczekujemy:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w audycie bądź w dziale sprawozdawczości finansowej
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów w zakresie rachunkowości (MSSF, UoR) oraz standardów badania (MSB/KSB)
  • Posiadanie uprawnień biegłego rewidenta (lub końcowy etap zdobywania uprawnień), ACCA będzie dodatkowym atutem
  • Dążenia do ciągłego rozwoju zawodowego/ chęci przyswajania wiedzy i stawiania sobie nowych wyzwań
  • Bardzo dobrych umiejętności rozwiązywania skomplikowanych kwestii, wytrwałości w trudnych sytuacjach, dokładności i samodzielności
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania materiałów do szkoleń i prowadzenia szkoleń będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zatrudnienie w jednym z 7 biur KPMG w Polsce (Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź)
  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. biegłego rewidenta, ACCA, CISA, CIMA, CIA, CFA
  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed
  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office