Alior Bank
Data aktualizacji: 2022-08-24
Bankier ds. Sprzedaży Telefonicznej
Nr ref. 58980-20011599
Rzeszów, podkarpackie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Jakie będą Twoje zadania?

  • telefoniczna sprzedaż produktów bankowych dla aktualnych i potencjalnych klientów Alior Banku,
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • prowadzenie dokumentacji kredytowej klienta,
  • finalizowanie wniosków złożonych przez klienta.

  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną oraz cechuje Cię wysoka kultura osobista,
  • swobodnie nawiązujesz kontakty międzyludzkie,
  • posiadasz min. wykształcenie średnie,
  • ma swobodę wypowiedzi i wysoką kulturę osobistą
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej (mile widziane).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy bez górnych limitów,
  • szkolenia, które pomogą rozwinąć kompetencje sprzedażowe,
  • jasno wyznaczoną ścieżkę awansu,
  • różnorodne konkursy wewnętrzne,
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej/trenerskiej.

Prywatna opieka medyczna
Prywatna opieka stomatologiczna
Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe i zniżku w PZU
Nielimitowana premia miesięczna
Pakiet szkoleń
Dofinasowanie do wypoczynku
Sekcje sportowe
Karta Miltisport
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatna opieka stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe i zniżku w PZU
  • Nielimitowana premia miesięczna
  • Pakiet szkoleń
  • Dofinasowanie do wypoczynku
  • Sekcje sportowe
  • Karta Miltisport
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista