Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC
Poznań, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Warszawa, Kraków
Konsultant/ Starszy Konsultant ds. optymalizacji procedur i polityk kredytowych I FIRR I Risk Advisory

Warszawa

Kogo szukamy

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w banku, instytucji finansowej, firmie pożyczkowej lub firmie konsultingowej w jednym z następujących obszarów: zarządzanie i pomiar ryzyka kredytowego, polityka kredytowa, zwalczanie nadużyć kredytowych, analityka behawioralna, silniki decyzyjne, audyt wewnętrzny

  • Wykształcenia wyższego: finanse, ekonomia, bankowość, nauki ilościowe (matematyka, fizyka, IT, itd.)
  • Doświadczenia w procesach kredytowych, szczególnie w obszarze nowych technologii, kanałów zdalnych
  • Umiejętności analizy danych i modelowania statystycznego / predykcyjnego
  • Praktycznej znajomości zapytań bazodanowych (SQL)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Gotowości do krótkich podróży służbowych w razie potrzeby
  •  Chęci do zdobywania praktycznej i teoretycznej wiedzy.

Twoja przyszła rola

Twój zakres obowiązków
  • Przegląd i optymalizacja strategii i polityki ryzyka kredytowego, metodologii i procedur
  • Projektowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesu oceny kredytowej w różnych kanałach
  • Pomiar i analiza rentowności produktów (RAROC, EVA, FTP)
  • Wykonywanie analiz ryzyka kredytowego na potrzeby regulacji nadzorczych (m.in. stress-testy, AQR, rekomendacje KNFu) na poziomie poszczególnych portfeli jak i całego Banku

To oferujemy

 * Ciekawe i różnorodne projekty doradcze dla instytucji finansowych;
 * Rozwój zawodowy oraz przejrzystą ścieżkę kariery
 * Możliwość zdobywania certyfikatów zawodowych
 * Przyjazną atmosferę pracy opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
 * Cenne relacje na całe życie: branżowa sieć kontaktów & referencje od uznanych specjalistów
 * Dodatkowe benefity: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, udział w różnych zespołowych aktywnościach sportowych

Ścieżka rekrutacji

Etapy procesu rekrutacji:
Etap 1 - dokładnie przeczytamy Twoje CV
Etap 2 – zostaniesz poproszony o wypełnienie testów online: analitycznego, webarlnego i angielskiego
Etap 3 – zostaniesz zaproszony na rozmowę HR (online)
Etap 4 - zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną (w tym studium przypadku) (online)
O Deloitte
Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Zarządzania Ryzykiem w Deloitte specjalizuje się w realizacji projektów doradczych z obszaru zarządzania ryzykiem finansowym dla podmiotów sektora finansowego. Nasze kompetencje i zakres świadczonych usług obejmują wszystkie typy ryzyka finansowego (w szczególności ryzyko kredytowe, ryzyko operacyjne, ryzyko rynkowe, ryzyko płynności, ryzyko modeli). Podejmujemy się zadań mających na celu wsparcie naszych klientów w każdym aspekcie działalności, który związany jest z zagadnieniami ryzyka (zgodnie z podejściem „All we do is about risk").

O Deloitte