mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-09-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Human Resources, Administracja, Project Management
angielski

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
St. Specjalistka/specjalista ds. zarządzania przez cele

miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: MBŁ/71/0822

Czym zajmuje się zespół ds. zarządzania przez cele? Na co dzień wspieramy operacjonalizację strategii organizacji poprzez zarządzanie i ciągły rozwój podejścia OKR oraz MBO.

Organizujemy i doskonalimy proces planowania, monitorowania i rozliczania celów strategicznych mBanku (OKR). Dbamy o to, by OKRy strategiczne odzwierciedlały poziom aspiracji banku i były spójne z obowiązującą strategią.Wspieramy kluczową kadrę menedżerską, pracowników mBanku a także spółki strategiczne z grupy w zarządzaniu procesem OKR/MBO.

Brzmi interesująco? Wyślij do nas swoje CV :)

Do zobaczenia na spotkaniu.

Twój zakres obowiązków:

  • propagowanie i rozwijanie podejścia OKR (Objectives & Key Results) w grupie mBanku,
  • rozbudowa aplikacji OKR - będziesz mieć realny wpływ na jej finalny kształt (brać udział w kolejnych wdrożeniach / testach/ przygotowywaniu analizy biznesowej dla nowych funkcjonalności),
  • wsparcie w definiowaniu i rozliczaniu celów OKR dla dyr. TOP 100 mBanku,
  • zarządzanie procesem planowania, monitoringu i rozliczania celów MBO dla członków zarządów spółek strategicznych,
  • budowanie i współpraca z grupą OKR Coachów,
  • zarządzanie w roli administratora aplikacją OKR/ MBO,
  • wdrażanie optymalizacji i rekomendowanie zmian w cyklu/ procesie OKR bazując na bieżących kontaktach z interesariuszami i feedbacku od organizacji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy zdobyte w obszarze: biznes/ project management/ finanse,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • myślenie projektowe i procesowe,
  • doświadczenie we współpracy z kadrą menedżerską
  • samodzielność w działaniu i otwartość na wyzwania,
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel - poziom zaawansowany oraz Power Point).

Mile widziane:

  • znajomość podstawowych wskaźników finansowych.

To oferujemy:

  • wpływ na kształtowanie podejścia pomagającego zwiększyć skuteczność realizacji strategii mBanku,
  • udział w rozwoju aplikacji wspierającej podejście OKR, współpraca z zespołem developerskim,
  • zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania priorytetami organizacji/ w tym planowania, monitoringu i podsumowania realizacji celów strategicznych mBanku,
  • poszerzanie wiedzy z zakresu project managementu,
  • praca w zgranym zespole, w atmosferze otwartości i współpracy😊
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej.

  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów Linkedln Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Office