Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-03
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Marketing

Specjalista ds. Marketingu / Copywriter

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie komunikacji social media (FB, LI, YT) zgodnie z celami biznesowymi goodie z uwzględnieniem wskaźników zaangażowania i profili Klientów

  • Przygotowywanie atrakcyjnych treści tekstowych, graficznych (współpraca z grafikami, agencjami)

  • Komunikacja performance

  • Copywriting – tworzenie artykułów, prowadzenie bloga goodie, notek PR-owych, aktywizujących mailingów itp.

  • Aktywne poszukiwanie tematów do komunikacji, współpraca w tym celu z różnymi obszarami (Business Development, Engagement, Analizy itp.)

  • Dbanie o zaangażowanie użytkowników aplikacji goodie i spójność komunikacji

Nasze wymagania

  • Pasja do tworzenia krótkich i długich form komunikacyjnych

  • Tworzenia contentu budującego pozytywne emocje

  • Umiejętności stosowania różnych stylów w komunikacji w zależności od grupy docelowej

  • Doskonałych umiejętności językowych i swobody operowania słowem

  • Znajomości zasad SEO

  • Posiadanie naturalnego radaru na różnego rodzaju błędy – w tekstach, grafikach itp.

  • Dużego wyczucia estetycznego

  • Rozumienia technologii

  • Umiejętności analitycznych – znajdowania w liczbach tematów, o których warto napisać

  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielnego prowadzenia projektów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w spółce Millennium Goodie należącej do grupy kapitałowej Banku Millennium

  • Okazję do bliskiej współpracy nad realizacją innowacyjnych i ambitnych zadań

  • Realizację zadań w interdyscyplinarnym zespole ludzi pracujących na jeden wspólny cel

  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, usprawnień, wdrażania nowych rozwiązań w obszarze platformy goodie

  • Codzienny rozwój w gronie pasjonatów nowych technologii i e-commerce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium