Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-03
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Project Management, Sprzedaż
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Product Manager ds. Produktów dla Mikroprzedsiębiorstw

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oferty produktowej i usług dodanych Banku dla segmentu mikroprzedsiębiorców (rachunki, kredyty obrotowe, rozwiązania wspierające prowadzenie firmy) oraz komunikacji w tym zakresie

  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju produktów i usług dla mikroprzedsiębiorców we współpracy z innymi jednostkami Banku oraz komunikacji w tym zakresie

  • Tworzenie ofert specjalnych i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży i obsługi produktów

  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie produktów i usług dodanych dla mikroprzedsiębiorstw

  • Monitorowanie realizacji celów w obszarze segmentu mikroprzedsiębiorców

Nasze wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w banku lub innej instytucji bezpośrednio współpracującej z mikroprzedsiębiorcami poparte sukcesami

  • Bardzo dobra znajomość rynku produktów i rozwiązań dla mikroprzedsiębiorców

  • Bardzo dobra znajomość procesu tworzenia i sprzedaży produktów dla mikroprzedsiębiorców oraz narzędzi go wspomagających

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS PowerPoint, MS Excel, MS Access,

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, współpracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność w segmencie Klientów Mikrobiznes
  • Dobrą atmosferę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • Umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium