Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-05
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Administracja
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Asystent/ka w Departamencie Zagrożonych Należności Gospodarczych

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i obsługa poczty wychodzącej, przychodzącej i przesyłek kurierskich oraz obsługa skrzynek funkcyjnych z korespondencją elektroniczną

  • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji w języku polskim i angielskim we współpracy z pracownikami

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu podejmowania decyzji

  • Monitorowanie kosztów (w tym ich dekretowanie), rezerw na nie i przychodów departamentu oraz przygotowanie planów budżetów w tym zakresie

  • Realizowanie zleconych elementów kontroli wewnętrznej

  • Wykonywanie samodzielnych projektów zleconych przez przełożonego

  • Obsługa sekretarska oraz kadrowo-administracyjna pracowników

  • Archiwizacja dokumentacji

  • Codzienne wsparcie pracowników w zakresie pracy departamentu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane ekonomiczne lub zarządzanie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość obsługi programów PowerPoint i Excel, mile widziany Access

  • Komunikatywność oraz zdolności organizacyjne

  • Samodzielność i skrupulatność

  • Proaktywna postawa, sprawczość i skuteczność w działaniu

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze organizacji restrukturyzacji i windykacji należności gospodarczych

  • Pracę w Banku o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dostęp do platformy MyBenefit

  • Dogodną lokalizację biura – na Starym Mieście w Gdańsku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium