mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-10
Bielsko-Biała, śląskie
Bankowość, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o umowę o pracę
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
(Mł.)Specjalista/ka ds. sprzedaży faktoringu

miejsce pracy: Bielsko-Biała, nr referencyjny: ASZ/066/0622

Twoje zadania:

  • Rozwój sprzedaży produktów mFaktoring w powierzonym Regionie (Katowice/ województwo śląskie)
  • Współpraca z doradcami korporacyjnymi mBanku w zakresie pozyskiwania transakcji faktoringowych i budowania relacji z klientami korporacyjnymi
  • Sprzedaż produktów mFaktoringu wśród klientów z segmentu małych, średnich i dużych przedsiębiorstw (m.in. przygotowanie ofert, negocjacje transakcji, opracowanie struktury transakcji, analiza portfela odbiorców oraz umów handlowych, konsultacje proponowanych rozwiązań i struktury transakcji z doradcami mBanku, podejmowanie decyzji cenowych)
  • Strukturyzowanie transakcji faktoringu, głównie w oparciu o analizę struktury wierzytelności, negocjacje cenowe
  • Udział w konferencjach i seminariach organizowanych przez mBank i mFaktoring

Aplikuj, jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych dedykowanych dla klienta korporacyjnego
  • Budujesz długofalowe relacje z partnerami biznesowymi oparte na zaufaniu
  • Cechuje Cię profesjonalizm i partnerstwo w działaniu
  • Znasz rynek lokalny i firmy, w które w nim działają
  • Potrafisz identyfikować i odpowiadać na potrzeby klientów
  • Lubisz negocjacje, a zakończone sukcesem trudne spotkania biznesowe dodają Ci skrzydeł
  • W pracy jesteś nastawiony/a na cel, potrafisz znaleźć drogę do realizacji każdego zadania
  • Efektywnie organizujesz swoją pracę i ustalasz priorytety

Chętnie damy coś od siebie:

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w mFaktoring oraz budowania wraz z nami marki firmy w Polsce
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym powiązanym z realizowanymi wynikami (premie wypłacane kwartalnie i półrocznie)
  • Możliwość pracy z modelu hybrydowym
  • Samodzielne stanowisko, przestrzeń na wdrażanie Twoich pomysłów, poszukiwanie ciekawych rozwiązań
  • Pracę w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę z pakietem benefitów płacowch i pozapłacowych
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Czytelny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów Linkedln Learining

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista
Pełny etat
Specjalista