mBank S.A.
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalistka(-ta) ds. zarządzania ryzykiem braku zgodności
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: MBŁ/78/0922

Twój zakres obowiązków:

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa i ich implementacja do regulacji wewnętrznych,
  • identyfikacja, ocena, kontrola i monitorowanie ryzyka braku zgodności,
  • udział w procesie analizy nowych produktów/ usług lub ich modyfikacji pod katem zgodności i z przepisami prawa, wymogami nadzorczymi i standardami rynkowymi,
  • rozwijanie standardów w zakresie przeciwdziałania nadużyciom wewnętrznym,
  • prowadzenie wewnętrznych kontroli i postępowań wyjaśniających,
  • doradztwo i szkolenia pracowników z zagadnień compliance,
  • promowanie kultury compliance w organizacji,
  • współpraca oraz raportowanie do podmiotu dominującego i do organów statutowych mBanku,
  • uczestnictwo we wdrażaniu projektów biznesowych lub regulacyjnych,
  • projektowanie i monitorowanie  wskaźniki KPI, KRI w obszarze compliance.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek to ekonomia, prawo, finanse,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze compliance, audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej lub innych obszarach związanych ze stosowaniem wymogów regulacyjnych w instytucji finansowej,
  • wiesz jakim wymogom regulacyjnym musi sprostać bank,
  • znasz zagadnienia dotyczące zapobiegania i wykrywania nadużyć,
  • znasz procesy i produkty bankowe,
  • posiadasz umiejętność analizy wymogów prawnych i regulacyjnych,
  • lubisz wdrażać nowe rozwiązania i optymalizować procesy,
  • komunikujesz się bardzo dobrze w j. angielskim, także w zakresie terminologii bankowej,
  • swobodnie pracujesz z aplikacjami MS Office,
  • kreatywnie podchodzisz do realizowanych zadań oraz lubisz pracować w zespole.
  • Mile widziane:
  • umiejętność sporządzania informacji zarządczej z zakresu ryzyka braku zgodności,
  • umiejętność prowadzenia projektów.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym i atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie
  • współpracę w gronie ludzi otwartych na zmiany,
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance, pracę w modelu hybrydowym,
  • programy rozwojowe, np.: Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarzadzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym),
  • wsparcie w opracowaniu indywidulanych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej (j. angielski, j. niemiecki).

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office