mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-24
Kraków, małopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista/Specjalistka ds. budowania relacji z klientem firmowym
miejsce pracy: Kraków, nr referencyjny: KZI/033/0522

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z obecnymi klientami banku w segmencie klientów firmowych oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów)
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie firmą
  • oferowanie szerokiej gamy produktów firmowych, w tym kredytów zabezpieczonych oraz leasingu,
  • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bankowych produktów firmowych, także dla spółek z o.o.
  • doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów firmowych
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista
Pełny etat
Specjalista