Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-11-25
Analityk Finansowy
Nr ref. 193963/8600
Słupsk, pomorskie
Księgowość, Analiza

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z segmentu dóbr konsumenckich poszukuję osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska:
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • udział w przygotowywaniu budżetu, kontrola jego realizacji i wyjaśnianie odchyleń,
  • przygotowywanie raportów dotyczących działalności operacyjnej, poszukiwanie i proponowanie działań optymalizacyjnych,
  • przejęcie odpowiedzialności kontrolingowej za jeden z głównych obszarów w strukturze kosztów firmy tj. produkcję,
  • kalkulacja jednostkowych kosztów wytworzenia.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze controllingu (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej),
  • wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i budżetowania,
  • biegłość w posługiwaniu się MS Excel,
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w systemie ERP SAP lub podobnym,
  • umiejętność wykorzystywania w pracy systemów BI,
  • doskonałe umiejętności analityczne,
  • umiejętność współpracy na wszystkich szczeblach organizacji.
Oferta obejmuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • pakiet świadczeń socjalnych.