mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-28
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o umowę o pracę
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Analityk/Analityczka kredytowy(-a) (mLeasing)

miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji klienta pod względem kompletności, aktualności oraz poprawności
  • ocena ryzyka kredytowego klientów korporacyjnych/grup kapitałowych
  • analiza finansowa i marketingowa planowanej inwestycji
  • strukturyzacja warunków transakcji i zabezpieczeń
  • ocena zabezpieczeń transakcji
  • wprowadzenie danych finansowych klienta do systemów informatycznych mLeasing
  • sporządzanie raportów oceniających zawierających ocenę ryzyka związanego z klientem oraz ocenę ryzyka transakcji

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe: przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka kredytowego w banku lub firmie leasingowej w zakresie oceny ryzyka kredytowego klientów korporacyjnych oraz grup kapitałowych
  • zaawansowana wiedza z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw, grup kapitałowych, rachunkowości, przepisów podatkowych
  • zaawansowana wiedza z obszaru oceny projektów inwestycyjnych
  • znajomość obsługi programów Word, Excell
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • komunikatywność
  • terminowość w realizacji zadań
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system benefitów w tym dofinasowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinasowanie szkoleń i kursów, program rekomendacji pracowników
  • nowoczesna i przyjazna przestrzeń biurowa w centrum Warszawy dla pracy hybrydowej
  • możliwość pracy w jednej z trzech lokalizacji: Warszawa, Poznań, Kraków
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku
  • work-life balance (elastyczny czas pracy)

Dodatkowych informacji udzieli Ci:

Anna Matusiak- rekruter odpowiedzialny za proces tel.503683841​

Joanna Miśta -  wicedyrektor kierujący Wydziałem Analiz Klientów Korporacyjnych tel. +697 970 786​​

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów Linkedln Learining

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski